Mobil ProjelerBTPRO olarak birbirinden farklı sektörlerdeki çok çeşitli ihtiyaçlara çözümler üretmek adına hem iOS hem de Android dillerinde native mobil uygulamalar geliştiriyoruz.Mobil projelerimizdeki önceliklerimizin başında kullanıcıların, kullandıkları uygulamayla dolayısıyla da uygulamanın ait olduğu markayla, pozitif bir tecrübe yaşamaları amacı gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda tüm uygulamalarımızı belirli bir mobil strateji doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.


5 ADIMDA MOBİL PROJE

Keşif

Keşif adımında, geliştirilecek olan uygulamayı kullanacak olan kullanıcı profilleri ve varsa marketlerdeki benzer uygulamalar hakkında keşif çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışma sonucunda elden edilen veriler, müşteri tarafıyla paylaşılıp görüşleri alınır.

Tanımlama

Tanımlama adımında, keşif adımındaki sonuçlar da dikkate alınarak geliştirilecek uygulamanın gereksinimleri, isterleri ve bileşenleri tespit edilmektedir. Yapılan tespitler müşteri tarafıyla paylaşılarak özellikle isterler konusunda müşterilerin onayları alınır.

Tasarım

Tasarım adımında, tanımlama adımındaki tespitler analiz edilerek markaya uygun, akılda kalıcı ve mobil kullanıcı deneyimleri dikkate alınarak kullanıcı dostu tasarımlar hazırlanmaktadır. Hazırlanan mock-up’lar müşteri tarafıyla paylaşılarak görüşleri alınır ve müşteri onayında tasarımlara son halleri verilir.

Geliştirme

Geliştirme adımında, bir önceki adımda belirlenen tasarımlara uygun şekilde güncel global teknikler, uygun modeller (pattern) ve güvenli yazılım yöntemleri kullanılarak native uygulamalar geliştirilmektedir. Kullanıcı memnuniyetini arttırmak ve ileriye dönük güncelleme planlarını doğru şekilde yapmak adına karşılaşılan hataların tespiti için uygulamalarda Hata Takip Sistemleri (BTS) de geliştirilmektedir. Geliştirme sürecinin belli adımlarında uygulamanın test sürümleri müşteriyle paylaşılarak müşteri kontrolü ve onayı sağlanır.

Yayınlama

adımında, geliştirilmiş olan uygulamalar müşteri onayı alınarak AppStore ve Google Play marketlerinde yayınlanmaktadır. Uygulamalar ‘Versiyon Yönetimi’ ve ‘Zorunlu Güncelleme’ özelliklerine sahip olacak şekilde geliştirilmekte ve yayınlanmaktadır.

Bu mobil stratejiyle amacımız mutlu kullanıcılardan gelecek pozitif geri dönüşlerle başarılı projeler gerçekleştirmek ve başarılı projeler sonucunda müşterilerimizi mutlu etmektir.

Mobil Uygulamalarımızda kullandığımız modüller aşağıdaki gibidir.Sosyal Medya Entegrasyonları
Güvenli Ödeme (3D)
Streaming
Push Notification
Dinamik Menü ve İçerik Oluşturma
Caching ile yüksek kullanıcı deneyimi
Uygulama İçi Satınalmalar
Bluetooth ve iBeacon
Mobil eTicaret Projelere-Ticaret Projelerimizle müşterilerimizin, satış faaliyetlerini mobil dünyaya da yaymalarını sağlıyoruz. Marka değerlerine uygun şekilde güncel teknolojilerle geliştirdiğimiz kullanıcı dostu uygulamalar sayesinde kullanıcıların ve firmaların takdirini kazanmış başarılı projeler gerçekleştiriyoruz.
Örnek eTicaret ProjelerimizUS Polo
Cacharel
Pierre Cardin
Sektörel Mobil ProjelerBTPRO olarak farklı sektörlerde boy gösteren firmalardan gelen taleplere veya sektörlerde oluşan ihtiyaçlara çözüm olarak Sektörel Uygulamalar geliştiriyoruz. Sektörel uygulamalarımızda kimi zaman firmaların iç işlerinde karşılaştıkları ihtiyaçlar için kimi zamanda firma – firma müşterisi arasındaki etkileşimi daha başarılı hale getirmek için çözümler üretiyoruz.
Örnek Sektörel Mobil ProjelerimizİDO Seyahat ve Ulaşım
Borusan Lojistik eTaşımacılık
Turkcell Goller Cepte
RaporPro
Suudi Telekom
500x500