ERP ÇözümleriBTPRO olarak firmaların tüm iş süreçlerini yönettikleri ERP sistemlerine özel, çalışanların işlerini kolaylaştıracak, verimliliklerini arttıracak ve aralarında koordinasyon ile işbirliğini arttıracak ERP çözümleri üretiyoruz.


BTPRO olarak geliştirdiğimiz bu uygulama ile ERP sistemindeki verilerin yorumlanabilir bilgiye dönüşmesini sağlanmaktadır. Bu raporlar sayesinde iş süreçleri daha doğru ve kolay şekilde takip ve analiz edilebilmektedir.

RaporPro uygulaması firmalar için ;İş Süreç takibini kolaylaştırır.
Senkronizasyon sağlar.
Verimliliği arttırırken, hataları azaltır.
Karar vermeyi kolaylaştırır.


Veri, Bilgi Değildir
Vakit Nakittir
Senkronizasyonu Sağlar
Verimlilik Kazandırır
Hataları Azaltır
Karar Vermeyi Kolaylaştırır


Mekan Bağımsız
Kişiselleştirilebilir
Görsel Analiz
Geliştirilebilir Platform
Güvenlik
Rol Yönetimi
Veritabanı
Native Mobil Uygulama
Rapor İlişkilendirme
Verimlilik ve Uyum
Firmaların mutabakat süreçlerini elektronik ortamdan yönetebilmeleri için geliştirdiğimiz e-Mutabakat çözümünüzle, kullanıcılar aşağıdaki işlemlerini masaüstü uygulamamızdan kolayca gerçekleştirebilmektedir.eMütabakat uygulaması firmalar için,BA – BS mutabakatları
Cari Bakiye mutabakatları
Cari Ekstra mutabakatları


e-Mutabakat uygulaması sayesinde otomatik oluşturulan mutabakatlar uygulama içerisinden muhataplarına mail yöntemiyle gönderilmektedir. Gönderilen mailde bulunan link üzerinden muhataplar bu mutabakatlara ulaşabilmekte ve bu mutabakatlarla ilgili olarak mutabık olup olmadıklarının yanıtlarını dönebilmektedirler. Gönderilmiş olan e-Mutabakatların son durumları uygulama ekranından takip edilebilmektedir.

Mobil projelerimizdeki önceliklerimizin başında kullanıcıların, kullandıkları uygulamayla dolayısıyla da uygulamanın ait olduğu markayla, pozitif bir tecrübe yaşamaları amacı gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda tüm uygulamalarımızı belirli bir mobil strateji doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
500x500